pohled na pens.9 jpg 

 

Ubytování v Plzni          

Pension A + R            

Vám nabízí ubytování v Plzni, 

v klidné vilové čtvrti Bolevec.

 

 

 

 

"KVALITNÍ UBYTOVÁNÍ V KLIDNÉM PROSTŘEDÍ VILOVÉ ČTVRTI"

Ceník

There are no translations available.

Ceník pensionu A + R

  APARTMÁN VELKÝ POKOJ MALÝ POKOJ
1 osoba 750 Kč 650 Kč 550 Kč
2 osoby 1200 Kč 950 Kč 750 Kč
3 osoby 1 400 Kč 1 200 Kč  
4 osoby 1 600 Kč    
   
 
NEJSME PLÁTCI DPH

Ubytovaný bere na vědomí, že při splnění podmínek dle zákona o místních poplatcích, je povinen po dobu prvních 60- ti dnů bydlení hradit poplatek z pobytu, který vybírá provozovatel ubytovacího zařízení a odvádí jej příslušnému orgánu.

(Aktuální výše poplatku je 21,- Kč/ den)

 

Snídaně nezajišťujeme, ale máte k dispozici plně vybavenou kuchyňku a jídelnu.

  

 Ceny jsou smluvní, při dlouhodobém pobytu poskytuji výrazné slevy.

Při ubytování na pouze jeden den se připočítává přirážka ve výši 30% z ceny ubytování.

Při rezervaci soukromou osobou je po domluvě s provozovatelem vyžadována záloha ve výši 50% z ceny objednaného pobytu (u pobytů delších než 2 dny), popř. 100% u pobytů na 1 - 2 dny.

 

Ubytování se zvířátkem je možné POUZE PO DOMLUVĚ, cena za ubytování zvířete je 50 - 100,- Kč/ noc.

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb tato provozovna podléhá EET.  Prodávající je povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

 

Storno podmínky

platné od 1.1.2018

I.
Dojde-li ke zrušení objednávky pobytu  30 - 60 dnů (včetně) před datem nástupu uvedeným zájemcem o ubytování nebo v písemné objednávce , činí stornovací poplatek částku ve výši 30% z celkové ceny pobytu.

Dojde-li ke zrušeni objednávky pobytu v době od 14 do 30 dnů (včetně) před datem nástupu uvedeným v ubytovacím poukaze, či vzájemné komunikaci, činí stornovací poplatek částku ve výši 75% z celkové ceny pobytu.

Dojde-li ke zrušení í objednávky pobytu  nebo zkrácení pobytu v době od 13 dnů před datem nástupu uvedeným v ubytovacím poukaze do dne nástupu (včetně), resp. nedojde-li k nástupu v tento den vůbec, činí stornovací poplatek částku ve výši 100%  z celkové ceny pobytu.

U slevových poukazů, akčních nabídek, letních a prázdninových pobytů, není možné storno rezervovaného termínu. V případě zrušení pobytu je účtována celá částka. 

 

Doporučujeme pojištění  storno pobytů ze závažných zdravotních důvodů. Cena je 90 Kč za osobu a víkend, týdenní pobyt je za 299 Kč osoby a týden. Nutno doložit od lékaře.

Provozovatel si vyhrazuje právo v případě krajní nutnosti na zrušení nebo změnu termínu.

II.

Storno poplatek nebude účtován v případě, že pobyt bude zrušen ze strany ubytovatele. Ubytovatel si vyhrazuje právo zrušit pobyt ze závažných technických důvodů. Veškeré uhrazené zálohy a platby budou navráceny objednavateli.

III.
Zrušení objednávky pobytu lze provést ze strany objednavatele i ubytovatele pouze písemně. Za den zrušení objednávky pobytu se považuje den, kdy bude oznámení o tomto doručeno ubytovateli, resp. objednavateli.

IV.
V případě předčasného ukončení či přerušení pobytu,  nevzniká tomuto povinnost vrátit zaplacenou cenu pobytu, ani její poměrnou část. Ubytovaný je povinen  zaplatit celý objednaný pobyt.

V.
Pokud dojde ke splnění podmínek pro vráceni prokazatelně zaplacené zálohy (resp. její poměrné části) ubytovatel ji vrátí způsobem, jenž určí objednavatel (v hotovosti, převodním příkazem, poštovní poukázkou, atd.) a to do 30 ti dnů ode dne, kdy došlo k počátku běhu lhůty pro její vrácení (tj. k doručení písemného zrušení objednávky ubytovateli).

IV Uhrazením zálohy, respektive celé platby se klient zavazuje akceptovat ceník a storno podmínky.

Při závazné objednávce ze strany CK, CA, firem, a jiných právnických subjektů se storno účtuje i bez zaplacení zálohy.

Aktualizováno dne 1.1.2018